Uuendatud muusikalise voodikollektsiooni UUS!

Unemuusika

Koostöös disainerite ja füsioterapeutidega hoolitseb LONAS teie puhkuse kvaliteedi eest juba enam kui 25 aastat. Kõigi nende aastate jooksul oleme saanud inspiratsiooni pere ajaloost, seetõttu ei ole me jätnud unarusse ka muusikat. Me usume, et uni on midagi enamat kui pelgalt ööpuhkus. See on teie muusika. Meie aga aitame teil seda luua. Uuendatud musikaalsete voodite kollektsioon on nüüd kolme uue voodi võrra rikkam. Üks nendest on moodulsüsteem kõige julgematele.

Voodi OPERA

Suur, järelikult turvaline ja õdus. Oleme selle voodi peatsi teinud kõrgemaks, et tekitada ruumis stabiilsustunnet. Rütmilised, vertikaalsed siseõmblused loovad unetunde. Siseõmbluste mustrit on inspireerinud iidsed etnograafilised kangad.

OPERA on suuremahuline mitmeosaline kunstiteos, millest võtavad osa orkester ja solistid. See ühendab endas kõiki kunsti vorme – muusikat, kujutavat kunsti, teatrit, tantsu ja kirjandust.

LONAS - Voodi OPERA

Eriti kõrge voodi vertikaalsete siseõmblustega peatsis.

Voodi OPERA

LONAS - Voodi OPERA

Voodi RONDO

Neile, kes otsivad rütmi, oleme loonud voodi pehmete, sisseõmmeldud taktidega. Ümardatud peats toob ruumi kerge mängulisuse. Ainus madal voodi eriti pehme peatsiga.

RONDO on suurejoonelise vormi ja kõlava meloodiaga muusikapala, mis on tekkinud prantsuse rahvalauludest.

LONAS - Voodi RONDO

Madal, ümardatud ja vertikaalsete õmblustega kaunistatud peats

Voodi RONDO

LONAS - Voodi RONDO

Voodi JAZZ

Oleme jätnud improvisatsioonimeistritele võimaluse komplekteerida pehmetest ruutudest koosnev peats. JAZZ võib laieneda minimalistlikust voodist arhitektooniliselt integreeritud interjöörilahenduseni.

JAZZ on professionaalse improvisatsiooni muusikažanr, mida iseloomustab individuaalne kõla, regulaarne, pidevalt korduv rütm ja kollektiivne või sooloimprovisatsioon, mis on eelneval kokkuleppel (kuid mitte ilmtingimata) noodikirjas fikseeritud.

LONAS - Voodi JAZZ

Vabadus improviseerida ja luua unikaalne interjöörilahendus

Voodi JAZZ

LONAS - Voodi JAZZ

LONAS - Voodi JAZZ

Moodulsüsteem JAZZ pakub lõpmata võimalusi peatsi kombineerimiseks – minimalismist kuni arhitektooniliselt integreeritud interjöörilahenduseni. Unikaalse peatsi loomiseks pakume kolme eri tüüpi segmente (45 cm x 45 cm) – puhtakujulist ning horisontaalse ja diagonaalse õmblusega. Teie mugavuse huvides on voodi karkassi võimalik tellida ka eraldi.

LONAS - Voodi JAZZ

MUSIKAALSETE VOODITE KOLLEKTSIOON

Et lihtsustada voodi mudeli valikut ning säästa teid hinna tõttu kompromissi otsimisest, on kõikidel musikaalse kollektsiooni vooditel sama hind. Interjöörilahendus JAZZ muutub vastavalt teie visioonile, seetõttu arvutame selle mudeli puhul hinna individuaalselt.

Voodi BOSS  Voodi PIANO  Gulta FORTE  Voodi CAPRICCIO  Voodi SONATINA  Voodi KANTATA  Voodi SOPRANO

Magamistoaaksessuaarid ja voodite kangad

Oleme täiendanud nii väga vajalike aksessuaaride valikut – valige magamistoa stiiliga kokku sobivad voodijalad, valgustussüsteem, vooditasku, tumbad, öökapid või mugavad padjad. Laiast kangatoonide ja mustrite valikust leiate kindlasti endale sobivaima.

LONAS - Aksessuaarid

PRAKTILISED DETAILID TEIE MAGAMISTOA JAOKS

TUMBA JA ÖÖKAPP   Padi  Padjad PÕHJALIPID