Teie sirvimiskogemuse parandamiseks on kodulehel kasutusel küpsised. Teil on võimalik kõik küpsised oma lehitsejas millal tahes kustutada. Täpsem info Lonase privaatsuspoliitikas. Nõustun
Kohaletoimetamine
Kohaletoimetamine üle kogu Eesti

LONOkurjeriai.jpg

Eestis, Lätis ja Leedus toome LONASE tooted koduukseni! Kaks päeva enne teie juurde saabumist teatame teile lühisõnumiga kavandatava saabumisaja.
•    Toome LONASE voodi kohale ja paneme teie kodus kokku TASUTA
•    Kohaletoimetamine koos koduukseni toomisega maksab 10 eurot
•    Eestis maksab kohaletoimetamine koos koduukseni toomisega 10 eurot
Valige e-poes Lonas.ee välja meelepärane kaup, märkige oma aadress ja valige enda jaoks mugav kohaletoimetuspäev. LONASE mugavusmeistrid teevad teie tooted valmis ning LONASE kullerid* toovad need teie koduukseni.
Ostate salongist? Tellige kohaletoimetus ostu ajal LONASE salongist!
* Vahel toimetavad LONASE väiksemaid ja kergemaid tooteid kohale meie partnerid. Võimaluse korral on nad alati valmis teid aitama ja tooma kauba kuni teie koduukseni.


Voodi kokkupanek

Olete ostnud uue voodi, kuid teil ei ole aega või te ei tea, kuidas seda kokku panna? Kasutage LONAS mugavusmeistrite abi!

  • Toome LONAS voodi kohale ja paneme selle teie kodus kokku TASUTA!

 Voodi kokkupaneku saate tellida, kui ostate LONAS voodi interneti teel või mõnest LONAS müügipunktist.

 TÄHELEPANU! Voodi sissekandmiseks on vaja 200 cm kõrgust ja  vähemalt 75 cm laiust sissepääsu. Me ei tõsta voodit 100 cm ega kõrgemale. Kaup laaditakse maha ühes kohas ja kantakse vaid uksest sisse. Kui hoones on olemas lift, tuleb kõik tooted sellega transportida. Kui sissepääsuteele on paigaldatud ajutine trepp, peab see vastama tööohutusnõuetele.

Surinkejas.png

Vana madratsi äravedu

Vai vēlaties atbrīvoties no vecā nelietojama matrača? Sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Piegādājot Jums jaunu LONAS matraci, par veco parūpēsimies mēs!

• Vecā matrača izvešana - 25 €

Vecā matrača izvešanu piesakiet pa e-pastu e-pood@lonas.ee vai tālruni  +372 555 149 00 .