Teie sirvimiskogemuse parandamiseks on kodulehel kasutusel küpsised. Teil on võimalik kõik küpsised oma lehitsejas millal tahes kustutada. Täpsem info Lonase privaatsuspoliitikas. Nõustun
Kohaletoimetamine
Kohaletoimetamine üle kogu Eesti

Alates 29.oktoobrist 2020 tarnime LONASE toodangut nii, et oleks kaitstud nii Teie kui meie kullerite tervis. Hoides turvalist kaugust, jätame kauba Teie maja/korteri ukse juurde.

Kauba kohale toomist kinnitab Teie allkirja asemel kulleri tehtud foto.

LONOkurjeriai.jpg

Eestis, Lätis ja Leedus toome LONASE tooted koduukseni! Kaks päeva enne teie juurde saabumist teatame teile lühisõnumiga kavandatava saabumisaja.

  • LONASE voodi kohaletoimetamine ja kokkupanek Teie kodus TASUTA
  • Kohaletoimetamine koos kandeteenusega Teie kodu ukseni Eestis – 10 eurot
  • Haldustasu tellimisel Eestis, kuid valides kohaletoimetamise Leedus ja Lätis – 30 eurot (+ selles riigis kehtiv kohaletoimetamistasu)
  • Korduv kohaletoimetamine mitte LONASE süül kogu Eestis – 15 eurot

Valige e-poes Lonas.ee välja meelepärane kaup, märkige oma aadress ja valige enda jaoks mugav kohaletoimetuspäev. LONASE mugavusmeistrid teevad teie tooted valmis ning LONASE kullerid* toovad need teie koduukseni.
Ostate salongist? Tellige kohaletoimetus ostu ajal LONASE salongist!
* Vahel toimetavad LONASE väiksemaid ja kergemaid tooteid kohale meie partnerid. Võimaluse korral on nad alati valmis teid aitama ja tooma kauba kuni teie koduukseni.


Voodi kokkupanek

Olete ostnud uue voodi, kuid teil ei ole aega või te ei tea, kuidas seda kokku panna? Kasutage LONAS mugavusmeistrite abi!

  • Toome LONAS voodi kohale ja paneme selle teie kodus kokku TASUTA!

 Voodi kokkupaneku saate tellida, kui ostate LONAS voodi interneti teel või mõnest LONAS müügipunktist.

 TÄHELEPANU! Voodi sissekandmiseks on vaja 200 cm kõrgust ja  vähemalt 75 cm laiust sissepääsu. Me ei tõsta voodit 100 cm ega kõrgemale. Kaup laaditakse maha ühes kohas ja kantakse vaid uksest sisse. Kui hoones on olemas lift, tuleb kõik tooted sellega transportida. Kui sissepääsuteele on paigaldatud ajutine trepp, peab see vastama tööohutusnõuetele.

Surinkejas.png