−50%

Laste kummiga lina MARGOT

Alates 15,00€ 30,00€

Valmistame pehmest ja ülitugevast puuvillsatiinist voodipesu nii täiskasvanutele kui lastele Me usume, et hea voodipesu teeb une magusamaks. Ja väikesed lapsed vajavad palju und.

  Pehmed ja õrnad kangad

  Läikiv pind

  Sobib kuni 10 cm kõrgustele beebimadratsitele.

  Tugeva kummiga nurkades ja siledate servadega

  Vastupidav pakend, mida saab kasutada kotina

Suurus
15,00€
30,00€
Välja müüdud
Laste kummiga lina MARGOT
15,00€
Välja müüdud
Tarneaeg - 11 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Lina püsib paigal ka peale seiklusrikkaid unenägusid

Õmblesime lina nii, et see sobiks kuni 10 cm pikkustele madratsitele, mis on mõeldud imikutele ja lastele. Nurkades olev kumm hoiab lina kindlalt madratsil, samas kui ilma kummita küljed langevad ja ümbritsevad madratsit igast küljest.

Iga riigi meistrid teevad seda, mida nad kõige paremini oskavad

Seda pikakiulist puuvilla mimetatakse ka Egiptuse puuvillaks, mida peetakse maailma parimaks. Itaalia käsitöömeistrid on kudunud sellest puuvillast puuvill satiini, mis on äärmiselt kerge ja tugev kangas, tihedusega TC300. Selle lina on õmmelnud pedantsed Leedu rätsepad.

Disain, mis tõstab teie magamistoa argipäevast kõrgemale

Sile ja läikiv pind, rikkalikud värvid ja klassikalise Oxfordi stiilis padjapüür- lase oma silmadel ja kehal nautida peent luksust.

Selle kanga jaoks on valitud ainult kõrgekvaliteedilised pleekimiskindlad värvained, nii et see säilitab oma rikkalikud värvid isegi mitme aasta pärast. Lisaks sellele kasutatakse voodipesu kangaste puhul „butter finishing“ viimistlustehnoloogiat, mis annab neile siidise läike.

Jätkusuutlik ja kasulik pakend

Me mõtlesime jätkusuutlikkusele: valisime oma pakendikottide jaoks samad kangad, mida kasutame oma voodipesu jaoks. Nii oleme loobunud liigsest plastist ja kasutanud ära kangajäägid. Ja ümbriskotte saab kasutada korduvalt - see on mugav reisimisel või voodipesu hoiustamiseks pärast pesemist.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame oma voodipesu puhul Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad isegi imikutele.