−50%

Tekk LEVANDA

Alates 79,50€ 159,00€

See mitmekülgne tekk meeldib neile, kes unistavad magamisest lavendlipilves. See tekk meeldib nii lastele, vanematele kui ka vanavanematele - see aitab teil päeva muredest maha rahuneda, lõõgastuda ja kiiremini magama jääda. Lavendlilehtede kogus tekis on just õige kogus, et see annaks meeldivat ja kerget, mitte liiga intensiivset lõhna. Lisaks ei meeldi koidele ja sääskedele lavendlilõhn, seega võid ka suvel avatud aknaga magada. Magage sügavalt ja rahulikult.

  100% lavendli kroonlehtedega ja nende kerge aroomiga

  Pehme ja läikiv tänu satiinist kootud puuvillasele pinnale.

  Puuvillatäidis võimaldab nahal hingata

  Tekk imab ja aurustab hästi niiskust.

Suurus
79,50€
159,00€
Tekk LEVANDA
79,50€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

100% puuvillane, tõeliste lavendli kroonlehtedega sügavaks uneks ja kergeks hommikuks.

Hüdrofiilse kattega puuvillasatiinist kate

Puuvill on väga kulumiskindel, mistõttu on see klassikaline valik mitte ainult riietuse, vaid ka voodipesu jaoks. Kui vajate usaldusväärset ja kauakestvat kangast, siis on puuvill just õige. Lisaks tekitab ka eriti meeldiva tunde naha vastas.

Satiinse koega materjal on läikiv ja tekitab naha vastas meeldiva tunde, samas kui hüdrofiilne kate imab ja aurustab niiskust veelgi paremini.

Puuvillane täidis lavendli kroonlehtedega

Puuvillakiud on õõnes. Seepärast öeldakse, et puuvillakiud "hingavad". See suudab imada endasse väga suure hulga niiskust, mis takistab higi nahale ladestumist ja võimaldab kehal end terve öö värskena tunda. Puuvillakiudude vahel olevad lavendlilehed annavad kogu öö jooksul meeldivat aroomi, nii et sa magad sügavalt ja ärkad värskena.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.