Padi LYRA

Alates 85,00€

See on klassikalise kujuga padi kaasaegse täidisega. Padi on valmistatud Dunlop lateksist. See aitab luua meeldivat värskustunnet nii talvel kui ka suvel. Lisaprofiil koos aukudega tagab hea õhu läbilaskvuse, mis aurustab kiiresti liigse niiskuse. Kõik see aitab kaasa paremale unele ja tervemale nahale.

  Dunlop lateks värskuse tagamiseks

  Padja kuju tagab suurepärase toetuse kaelale

  Aukude profileerimine tõhusa õhuringluse tagamiseks

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Antibakteriaalne linasest kiust kate, mida saab pesta kuni 60°C

Suurus
85,00€
Padi LYRA
85,00€
Tarneaeg - 2 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Aegade jooksul järeleproovitud koostis sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Antibakteriaalne linane kiudkate

Eemaldatav ja pestav linasest kiust kate aitab seda puhtana ja pehmena hoida. See on tolmulestavaba ja linasest materjalist materjalist haihtub hästi niiskus ning sellel on antibakteriaalsed omadused. Katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Kohanduv Talalay lateks

See kaasaegne materjal loob meeldiva mikrokliima. See hoiab teid värskena kogu une vältel, mis aitab kaasa hea une kvaliteedile ja värskustundele ärgates. Samuti kohandub lateks ideaalselt kehakonruuridega ja pakub ühtlast tuge.

L-Slip® padjakaitse

Selle ülesanne on kaitsta kodust keskkonda polüuretaantolmu eest. Oleme mõelnud ka teie mugavusele - tänu sellele padjaümbrisele on padjakatet lihtne peale panna ja maha võtta.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Similar products